Architektura zieleni - darmowe ogłoszenia

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Firmy   Kupię   Sprzedam   Architekci   Inne
Powiadom przyjaciela

Powiadom przyjaciela

Powiadom przyjaciela o tym ogłoszeniu.
Odbiorca
Nadawca
Proszę wpisać dzisiejszą datę w formacie yyyy-mm-dd
*

Komentarze od podanego nadawcy.
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

DiO Sp. z o.o.

Opis:

My nie budujemy domów.
My nie wykańczamy wnętrz.
My nie urządzamy ogrodów.
Ustępujemy tu pola konkurencji, która, niejednokrotnie budując a potem wykańczając dom lub aranżując ogród wykańcza też inwestora.
My sprzedajemy święty spokój. Nie, nie jesteśmy ubezpieczycielem, choć trafiamy do tych samych klientów: do ludzi, którzy chcą mieć właśnie święty spokój.
Nasza firma specjalizuje się w kompleksowym projektowaniu i realizacji ogrodów wnętrz oraz domów.
To dzięki nam inwestor w ogóle nie odczuwa, że jego dom wraz z otoczeniem się zmienia. I z pobłażliwym uśmiechem patrzy na sąsiadów, którzy zwalniają się z pracy, aby denerwować się na fachowców, którzy spóźnili się dwie godziny. Dzięki nam kuchnia i łazienka powstają w tym samym czasie a na ułożenie parkietu nie trzeba czekać 15 miesięcy. To my dbamy o to, abyście Państwo nie musieli z zacięciem myśliwego polować na wiecznie zapracowanych i obłożonych fachowców. Oczywiście są tacy właściciele, którym nie straszno wziąć bezpłatny urlop na kwartał i użerać się z kilkoma ekipami, bo tyle ich trzeba, żeby zwykłe siedemdziesiąt metrów przygotować na Święta Bożego Narodzenia. Z powodu „zrozumiałych” i „niezależnych od fachowców” opóźnień, czasem są to Święta Wielkiej Nocy a czasem długi weekend majowy.
Ale dość już o …. Jeśli my jesteśmy firmą dla Państwa, chętnie pomożemy w podjęciu decyzji. Oczywiście posiadamy cennik, z którego można skorzystać i pieczołowicie wykonać kosztorys, sumując metry bieżące z klepkami parkietowymi, mnożąc je z punktami świetlnymi w ogrodzie podniesionymi do potęgi absurdu. Konkurencja ma cennik, to i my mamy. Tylko nie zapominajmy, że my działamy kompleksowo. Zamówienie ułożenia płytek w jednej firmie a instalacji elektrycznych w drugiej a w trzeciej wysadzenie roślin kosztuje tylko samo, co u nas, tylko u nas montaż lamp jest wtedy gratis.
Ponieważ mamy doświadczenie, umiemy oszacować koszt urządzenia mieszkania lub urządzenia ogrodu w przeliczeniu na 1 metr kwadratowy powierzchni. A kto z nas lubi rozmowę w stylu: „Ile u Państwa to kosztuje?” – „To zależy, Proszę Pana”.


DiO Sp. z o.o.
Poznań ul. Starołęcka 18, II pietro
tel. +48 695 601 872
7721862
dio@ogrodidom.eu
www.ogrodidom.eu

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Magda
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 9
Dodane: 2007.12.06
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj